Я, червенокоска

Раздел за готови модели фигури
Потребителски аватар
shelby gt500
Член на клуб "Стендов Моделизъм България"

Я, червенокоска

Мнениеот shelby gt500 » 25 юли 2014, 22:24

Очевадно фигури на мацки представляват интерес, та ето още една хубавица от няква джапанска анимация. Цялото е смола, както се досещате, следпвал съм я с двукомпонентно лепило за по голяма здравина, щото все пак е 1/6 и отделните части са големи и тежат доста.
Имам ГОЛЕМО Благодарско на Стенка / той като я види ще се сети за кво :beer: /
Оцветявал съм я по същия начин както и предната с бои на тамя, гънзе, валехо и масло :?
Тъпото у цялото нещо е че ми се падна таково от анимациите с големи очи и малки усти, ма ще го преживеем некак си :D
Като оригинал небеше кой знае кво - по уътване всичко требеше да е едноцветно - косата едно червено, фанелката жълта, кожата пак едноцветна, абе скука. Та затва исках да видя как седят "не военните" бои на различните фирми и производители. Леко ми омръзна от зелено, кафяво, черно, сиво и жълто армейско, та затва е такава шарения /има такъв отбор истински с точно тия цветове, за който му е интересно/.
Подложката си е от шпиндел с диксове, който съм облепил с карбоново фолио. По натам ще скрачна и един стик на който да се подпира. Утре ако ми остане време ще я наснимам на дневна светлина.

Чавдар Георгиев

RANGERS LEAD THE WAY

Изображение

Изображение
Ssasho0

Re: Я, червенокоска

Мнениеот Ssasho0 » 26 юли 2014, 00:32

Пффффффффффффф още една яка кака! Браво бе, супер е и тази
Александър Крантев
e-mail: akrantev@abv.bg
FB: Alexandar Krantev
Изображение
Потребителски аватар
ivoka

Re: Я, червенокоска

Мнениеот ivoka » 26 юли 2014, 11:07

Аз предлагам пътния фонд да го направим ергенски фонд и на най-загорелите да им наемем каки :D
Иво Атанасов

Върни се в “Фигури / Figures”