Dusty

Раздел за готови модели фигури
Потребителски аватар
shelby gt500
Член на клуб "Стендов Моделизъм България"

Dusty

Мнениеот shelby gt500 » 08 юли 2012, 17:37

Привет момци,
представям Ви поредната окепазена фигурка от кривите ми пръстенца. Фигурката е в м 1/35 на фирма MENG, любезно предоставена от другаря Спас, заедно с един пикап. Та опитах се да направя героя от Medal Oh Honor 2010 - Tier 1 Dusty. Като цяло всички части паснаха отмах, добавил съм само пушкалото/преработено от обикновена М-4-ка - добавен заглушител от игла на спринцовка и оптичен мерник/, сложих му едно шалче да има с какво да се забърсва и ремъци на карабината. Ползвал съм акрилни бои на тамя и гУнзе, като лака го пръсках вчера след обеда и още го чакам да дръпне/явно някои гънзовци нямат свойството да съхнат/.
Чавдар Георгиев

RANGERS LEAD THE WAY

Изображение

Изображение
Потребителски аватар
LZ-BTA

Re: Dusty

Мнениеот LZ-BTA » 09 юли 2012, 14:53

По мое скромно мнение, това ти е най-хубавата фигура досега, много добре се е получил Dusty! :beer: , Ranger!
Александър Ненов

"Он на мене че ми вика "той", кога я съм "вие"!!!!"
Потребителски аватар
Academica
Контакти:

Мнениеот Academica » 09 юли 2012, 16:41

Наборе, намазал си му околожката на кАпата с цвят телесен. Аз мойто кепе в казармата 2 години го носих и пак не можах толкова мазно да го докарам! :D :D
Иначе - още не мога да реша на кого ми прилича. Има нещо от Шамил Басаев, но пък и много хамериканско има във визията. :D
Хапесва ми камото на гащите! :beer:
Светослав Цанков
Изображение
Пощальона Печкин

Мнениеот Пощальона Печкин » 15 юли 2012, 20:08

Г-н "500 коня" ,от досега наблюдаваната от мен ваша кариера на фигурист ,това е известен напредък.НО,забележки има винаги,а те са:не правете повече "лъскави" фигури-изглеждат като порцеланови!Очилата може.Ръцете на фигурата са като на манекен от ЦУМ.Нещо трябва да се пораздвижат в отношение на релеф ,цвят....просто рутина трябва,но....може би следващия път.За да има обикновения читател по-добър поглед върху обекта на работата ви ,не е лошо другият път предварително да го представите.Не всички играят тази игра.Освен това съм сигурен че графиката и е доста добра и във отношение на боядисване би ви послужила доста добре.Всичкото това в най-добрият смисъл на думата,разбира се!Успех със другите фигури и дано не започвате със думите"представям Ви поредната окепазена фигурка от кривите ми пръстенца".
Потребителски аватар
shelby gt500

Мнениеот shelby gt500 » 05 юли 2013, 17:39

Да не отварям нова тема за пореднио ми брадат рейнджър, го пействам тука. Тва пак е некъф Франкенщайн/Сбирщайн от различни останале часте на фигуре у 1/35 - по-големата част е от Драгонска фигурка, останалото от скрач и квото има подръчни матряли:
Чавдар Георгиев

RANGERS LEAD THE WAY

Изображение

Изображение

Върни се в “Фигури / Figures”