Scale Models Club Bulgaria

First exhibition

Parthers:

БАС (Българско Авиационно Сдружение) и Клуб "Стендов моделизъм - България" организират Изложба - Конкурс на стендови модели (всички мащаби и категории) и на фотографии на Български военни самолети.

Място на провеждане: Културно-информационен център на Авиацията и ВВС на Булевард "Цариградско шосе" 4-ти километър.
Време на провеждане: 14 и 15 октомври 2006 год. (събота и неделя)

Program:
1. Подреждане на експозицията - от 09 часа на 14.10.
2. Откриване - 12.00 часа на 14.10.
3. Огледа и оценка на моделите - от 14.00 часа
4. Закриване на първият изложбен ден - 17.00 часа
5. Откриване на вторият изложбен ден - 09.00 часа на 15.10.
6. Приключване оценяването на моделите - 12.00 часа
7. Награждаване и закриване на изложбата - 14.00 часа.

Експозиция:

- от 10.00 до 17.00 на 14.10.
- от 09.00 до 16.00 на 15.10.

Discussion for exhibition: Forum

Classification:

    Part „Aviation”, scale 1:48 and 1:32

         1.  Stanislav Petkov (Stenka) with Dewoitine D.520 from Azur
         2.  Ivo Atanasov (ivoka) with PZL 24 from MirageHobby
         3.  Stanislav Petkov (Stenka) with Nieuport Ni-17 from Eduard
         Допълнителна награда.  Stoan Angelov with MiG-21PF from Academy
         Допълнителна награда.  Marian Todorov with Mi-24D from Revell

    Part „Aviation”, scale 1:72 and 1:144

         1.  Lyubomir Nikolov (Milowitz) with Me 262 A1-a from Revell
         2.  Iordan Stefanov (Zhatvara) with Arado E-555-1 from Revell
         3.  Stanislav Petkov (Stenka) with An-12 from Roden
         Допълнителна награда.  Simeon Ivanov (simo) with Harrier GR Mk.7 from Revell
         Допълнителна награда.  Ognan Nikolov with Alloutte III from Heller
         Допълнителна награда.  Anton Balakchiev with Me410 Hornise from Italeri

    Part „AFV”, scale 1:25 and 1:35

         1.  Nikolai Kolev (noel) with Chevrolet LRDG from Tamiya
         2.  Georgi Roshkov (sektor) with Sd.Kfz. 10/4 Demag mit Flak 20mm from Revell
         3.  Stanislav Petkov (Stenka) with ZSU-23-4M Shilka from Dragon
         Допълнителна награда.  Biser Tenev with Sturer Emil from Trumpeter
         Допълнителна награда.  Hristo Dimitrov with Opel Blitz mit RadioWagon from Italeri

    Part „AFV”, scale 1:72

         1.  Lyubomir Nikolov (Milowitz) with StuH 42 from Revell
         2.  Krasen Georgiev with Sd.Kfz. 140/1 from UM
         3.  Ilia Andreev (Bradatia) with Zhelezopatna drezina BA-3 from UM
         Допълнителна награда.  Rumen Todorov with ZIL-131 from ICM
         Допълнителна награда.  Zarko Klinkov (ZUM) with Pzkw VIB King Tiger from Revell

    Part „Cars & Motocycles”

         Специална награда.  Andrei Mushatov with Dukati from Heller

    Part „Diorams”

         1.  Nikolai Kolev (noel) with Marder II
         2.  Lyubomir Nikolov (Milowitz) with Pz 38 SiG 33

    Part „Figures”

         1.  Nikolai Kolev (noel) with grupa figuri „Nemski shtab – VSV” from Dragon
         2.  Ivo Atanasov (ivoka) with grupa figuri “Luftwaffe Personal” from ICM

    Public's cup

         Stanislav Petkov (Stenka) with MiG-21 bis from Academy
Published on Oct. 14, 2006, midnight by simo
Visited: 5260